Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Andiamo Kobercová dlaždica samolepiaca antracitová 40 cm x 40 cm

Č.výr. 1318732

  • Samolepiaca kobercová dlaždica na robustnú podlahu
  • Rebrovaná štruktúra z vpichovanej plsti
  • Na rýchle a jednoduché ukladanie
  • V 4 kombinovateľných farbách
Informácie o výrobku
1,29 EUR
8,07 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m2

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

48 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1318732

Andiamo kobercová dlaždica s veľkosťou 40 cm x 40 cm chráni vašu podlahu a prináša dobrý pocit pri chôdzi. Táto dlaždica je dostupná v 4 farebných variantoch, ktoré sú navzájom perfektne kombinovateľné a vyčarujú tak na vašich podlahách moderný vzor.

Rýchle a jednoduché ukladanie
Kobercová dlaždica s rebrovanou štruktúrou z vpichovanej plsti je samolepiaca, vďaka čomu sa z ukladania stane rýchla a jednoduchá záležitosť. Podlaha bude robustná s možnosťou rýchleho a jednoduchého čistenia. V prípade poškodenia, vypálených dier alebo znečistenia, ktoré sa už nedajú odstrániť, môžete jednotlivé dlaždice ľahko vymeniť.

Materiál: 100 % polypropylén

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:100 g
Výška:4 mm
Šírka:40,0 cm
Dĺžka:40,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

Hore