Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Gardena combisystem Malý kyprič pôdy

Č.výr. 1060938

  • Povrchová úprava z Duroplastu
  • Rukoväť je možné nahradiť ľubovoľnou násadou
Informácie o výrobku
11,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

6 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1060938

Gardena combisystem malý kyprič pôdy je optimálne vhodný na skyprenie a prevzdušnenie pôdy, ktoré je šetrné voči koreňom. Ergonomicky tvarová rukoväť so zapracovaným mäkkým komponentom sedí perfektne v ruke a je na konci zahnutá, aby sa nemohla zošmyknúť. Na pohodlnú prácu bez zohýbania je možné rukoväť jednoducho odobrať a nahradiť ľubovoľnou násadou combisystem. Na tento účel sa rukoväť jednoducho uvoľní nad skrutkou z mäkkého plastu, nasadí sa iná násada a pevne sa zaskrutkuje.

Malý kyprič pôdy má pracovnú šírku 7 cm. Je vyrobený z vysokokvalitnej akostnej ocele. Povrchová úprava z Duroplastu zabezpečí dlhú životnosť, pretože chráni náradie pred koróziou, náradie je odolné proti nečistotám a mimoriadne odolné.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Kyprič
Materiál držadla:Kov a plast
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:250 g

Podobné produkty

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore