Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Gardena Teleskopická násada combisystem 210 - 390 cm

Č.výr. 4866232

  • Tlmič proti samovoľnému zasunutiu teleskopických násad
  • Vyššia stabilita vďaka oválnemu tvaru násady
  • Jednoduché dĺžkové nastavenie vďaka tlačnému mechanizmu
Informácie o výrobku
39,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

7 ks k dispozícii

Viac na tejto stránke

Popis výrobku

Č.výr. 4866232

Je jedno, či ide o maličké stromčeky alebo veľmi vysoké koruny stromov. Teleskopická násada Gardena combisystem 210 - 390 cm vám umožní pohodlné dosiahnutie všetkých konárov zo zeme do výšky 5 m - úplne bez rebríka. Západkový uzáver umožňuje roztiahnutie násady v 6 stupňoch v rozsahu 210 cm až 390 cm bez akejkoľvek námahy. Zvoľte si individuálne vhodný stupeň, ktorý vyhovuje vašej pracovnej situácii a telesnej veľkosti, na zaistenie pohodlia pri práci. Tlmič vás ochráni proti poraneniam, pretože bráni samovoľnému zasunutiu násady.

Násada z hliníka je mimoriadne ľahká, čím je práve umožnený výnimočne komfortný systém práce, keď musíte násadu držať, napr. pri práci v korune stromu, otočenú nahor. Vyššiu stabilitu zaručuje oválny tvar násady, ktorý zabraňuje pretáčaniu vnútornej rúrky pri nastavovaní. Upevnená aretačná skrutka s mäkkým plastom na fixáciu násady Gardena combisystem je osadená so zabezpečením a preto je vylúčená jej strata pri poskladanej násade.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Príslušenstvo
Materiál držadla:Hliník
Min. Dĺžka držadla:210 cm
Max. Dĺžka držadla:390 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,33 kg

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore