Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Gardena Umývací kartáč

Č.výr. 4022653

  • Otočný a ľahko ovládateľný
  • Zmes špongií pre šetrné čistenie
  • S pripojením vody, univerzálne použitie
Informácie o výrobku
24,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4022653

S Gardena umývacím kartáčom Vás bude upratovanie baviť. Umývací kartáč pripojený k prívodu vody a vybavený prípojkou Original Gardena System má vysokokvalitné štetiny vyrobené zo zmesi žiniek. Môžete s ním šetrne a efektívne čistiť chúlostivé povrchy, napr. vozidla, karavany atď.
Pripojte jednoducho niektorú z vhodných vodných násad Original Gardena Cleansystem k systémovej prípojke umývacieho kartáča.
Pretože je umývací kartáč v kĺbe otočný na všetky strany v krokoch po 30°, ľahko sa prispôsobí ploche určenej k čisteniu.

Jeho pracovná šírka je 27 cm.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:270 g
Výška:22,0 cm
Šírka:10,5 cm
Dĺžka:4,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore