Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Kefa na škáry so systémom Profi-Click

Č.výr. 4940052

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Kombinované systémy

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 4940052

Cvak a hotovo! Vhodné záhradné náradie vždy po ruke

Kefa na škáry LUX-TOOLS so systémom Profi-Click sa hodí na čistenie škár na vašej terase, dláždených chodníkoch alebo na mnohých iných miestach v záhrade. Kefu na škáry odporúčame najmä na čistenie škár na necitlivých dlažbách a betónových doskách. Má vysokokvalitnú plastovú hlavu s rozmermi 13,5 cm x 4 cm so štetinami zo špeciálnej ocele, ktoré sú upevnené do V. Integrovaný kovový tŕň slúži na odstraňovanie nepoddajných nečistôt v škárach.
Systém Profi-Click umožňuje kombináciu rôznych násad a rukovätí. Na čistenie škár bez zbytočných bolestí chrbta je napr. k dispozícii dlhšia násada. Jednoducho nasaďte a hor sa do záhrady.

Skombinujte flexibilné výmenné náradie s rôznymi násadami alebo rukoväťami a upravte si svoje záhradné náradie podľa vašich potrieb. Ide o komfortné a ekonomické riešenie šetriace úložný priestor. Vďaka stabilným a pevným spojom sa systém LUX-TOOLS Profi-Click stane spoľahlivým pomocníkom pre práce v záhrade.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál držadla:Plast
Max. Pracovná šírka:2 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,00 kg
Výška:16,0 cm
Šírka:4,0 cm
Dĺžka:13,5 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore