Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

PHILCO Komínový odsávač pár PEW 296 B čierny

Č.výr. 1964451

  • Tlačidlové ovládanie
  • LED osvetlenie 2 x 2 W
Informácie o výrobku
 
119,00 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1964451

PHILCO komínový odsávač pár PEW 296 B s tromi stupňami výkonu, od 188 do 280 m3/hod. Hlučnosť od 56 do 62 dB. Trieda energetickej účinnosti C s ročnou spotrebou 38 kWh/rok. Priemer odťahu je 150 mm a je vybavený spätnou klapkou. Možnosť využívania režimu odsávania aj režimu recirkulácie. Rozmer (v x š x h): 67,5-105,5 x 60 x 32 cm.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:9,0 kg
Výška:105,5 cm
Šírka:60,0 cm
Dĺžka:32,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore