Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Dremel 4000 Sada univerzálneho náradia

Č.výr. 4126488

  • Výkonné a presné univerzálne náradie
  • Elektronická spätná väzba
  • Inovačné upínacie púzdro EZ Twist
Informácie o výrobku
114,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4126488

Táto sada zahrnuje vysoko výkonné univerzálne náradie 4000 s inovatívnymi vlastnosťami, ako je upínacie púzdro EZ Twist, elektronická spätná väzba a blokovacie funkcie úpinky, s rozsahom otáčok 5000 až 35000 ot/min. Súprava naviac zahŕňa ohybný hriadeľ, ktorý je ideálnym nástavcom pre presnú a jemnú prácu na ťažko prístupných miestach. Vedľa ohybného hriadeľa zahŕňa súprava 45 originálnych dielov príslušenstva Dremel, vrátane rýchloupínania EZ SpeedClic.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,70 kg
Výška:9,0 cm
Šírka:26,0 cm
Dĺžka:29,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore