Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Ravak sprchový kút štvrťkruhový Pivot PSKK3-90 bright alu / transparent

Č.výr. 5128087

  • Prevedenie lesk
  • Priečku môžete nahradiť pevnou stenou typu PPS
  • Otočením výrobku o 180° získate ľavú alebo pravú variantu otvárania dverí
Informácie o výrobku
399,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5128087

Moderný sprchovací kút v prevedení PSKK3-90 bright alu + transparent. Sprchovací kút štvrťkruhový PSKK3 v rozmere 90 cm, prevedenie lesk, výška výrobku je 1900 mm. Výrobok tvoria dva pevné rovné diely a jeden ohýbaný diel tvoriaci otočné dvere. Otočením výrobku o 180° získate ľavú alebo pravú variantu otváranie dverí. Montuje sa do obloženého rohu kúpeľne na vaničky Ravak Ronda, Elipso, Elipso Pro, Elipso Pro Flat, Elipso Pro Chrome alebo priamo na podlahu so zabudovaným odtokovým žľabom. Ak nedisponujete murovaným rohom, priečku môžete nahradiť pevnou stenou typu PPS. Výrobok s označením biela/biela má rám aj čapy a madlá v prevedení bielej farby, v ostatných označeniach sú súčasťou výrobku čapy a madlá v prevedení satin.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:43,1 kg
Výška:193,0 cm
Šírka:67,0 cm
Dĺžka:16,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore