Rapid SL Projekt pre WC

Č.výr. 5076245

  • Kompletne predmontovaný rám
  • 3 splachovacie režimy
Informácie o výrobku
159,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5076245

Rapid SL modul pre WC je určený pre pre predstenovú montáž alebo montáž do ľahkej priečky. Kompletne predmontovaný, samonosný oceľový rám s práškovým lakovaním, vrátane pevných objektových prípojok a upevňovacieho materiálu. 2 úchyty pre WC, upevnenie keramiky, rozteč skrutiek 180/230 mm, odpadové koleno 90 mm, redukcia 90/110 mm. Pneumatický odtokový ventil ponúka 3 režimy chodu: dvojčinné splachovanie, štart / stop alebo neprerušiteľné splachovanie. Splachovacia nádrž s objemom 6 - 9 l je prednastavená z výroby na 6 l - 3 l. Prívod vody možno napojiť zľava, sprava alebo zozadu.

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore