Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Solido Compact

Č.výr. 1243807

  • 2 režimy splachovania
  • Závesné WC
  • SoftClose poklop
  • Antibakteriálne duroplast
Informácie o výrobku
269,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1243807

Splachovací set Solido Compact 4 in 1 je určený pre predstenovú montáž, montáž do ľahkej priečky, obloženie sadrokartónom. Kompletne predmontovaný, samonosný oceľový rám s práškovým lakovaním, vrátane objektových prípojok a upevňovacieho materiálu. 2 úchyty pre WC, upevnenie keramiky, rozteč skrutiek 180/230 mm, PP odpadové koleno 90 mm, redukcia 90/110 mm.
Prípojka vody DN 15 s integrovaným rohovým ventilom a skrutkovým spojom bez použitia náradia, izolované od kondenzujúcej vody. Prívod vody je možný zľava, sprava alebo zozadu. Pneumatický odtokový ventil ponúka 2 režimy chodu: 2-činné splachovanie alebo štart / stop. Splachovacia nádrž možno nastaviť na 6 - 9 l (prednastavené z výroby na 6 l - 3 l).
Závesné WC sedadlo a poklop softclose v elegantnom bielom prevedení z ABS antibakteriálneho duroplastu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Obsahuje pripájaciu rúru:Áno
Konštrukčná výška:1 130 mm
Ovládanie:Spredu
Funkcie:2-množstevná technológia / Štart/Stop

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore