Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Verosan Podomietkový modul pre suché konštrukcie Vario pre nástenné WC

Č.výr. 1055417

  • Kombinovateľný s tlačidlom šetrenia zastavením splachovania alebo s duálnou funkciou s technikou splachovania s 2 množstvami vody
  • Nastaviteľné od 3 - 6 litrov alebo 6 - 9 litrov
  • Izolácia proti kondenzovanej vode
Informácie o výrobku
79,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

6 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1055417

Podomietkový modul Vario pre nástenné WC je vhodný na montáž pred masívnou stenou na pripájacie suché obloženie. Podomietkový modul je kompletne predmontovaný bez ovládacieho panela a obkladacej dosky.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:17,2 kg
Výška:115,0 cm
Šírka:53,0 cm
Dĺžka:15,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore