Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Black+Decker elektrická kompresorová stanica ASI300 s konektorom 12 V a 230 V

Č.výr. 4064739

  • Kompresor
  • 11 bar
  • Konektor 12 V/230 V
Informácie o výrobku
72,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4064739

Black+Decker elektrická kompresorová stanica ASI300 s konektorom 12 V a 230 V umožňuje rôzne spôsoby využitia. Hustenie automobilových pneumatík, bicyklových kolies, pneumatík záhradných traktorov, futbalových lôpt, nafukovacích matracov, nafukovacích člnov alebo iné využitia, s touto elektrickou kompresorovou stanicou to všetko pohodlne zvládnete. Maximálny tlak vzduchu až 11 bar. Kompresorovú stanicu je možné napájať 12 V jednosmerným prúdom (12 V zásuvka v aute) alebo 230 V striedavým prúdom, čo umožňuje jej flexibilné a mobilné využitie.
Obidva pripojovacie káble sú integrované v prístroji. Pomocou nastavovacieho krúžku nastavte požadovanú hodnotu bar - jednoducho aj v tme vďaka podsvieteniu nastavovacieho prvku - zapnite prístroj a kompresor pracuje. Prístroj sa vypne automaticky po dosiahnutí nastavenej hodnoty bar. Na prístroji sa nachádzajú tri rôzne konektory pre najčastejšie spôsoby použitia.
Bez údržby.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Min. Prevádzkový tlak:11 bar
Max. Prevádzkový tlak:11 bar
Úroveň akustického tlaku:84 dB

Podobné produkty

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore