Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Einhell Kompresor TC-AC 420/50/10 V

Č.výr. 1305341

  • Spätný ventil
  • Bezpečnostný ventil
  • Nádrž s objemom 50 l
Informácie o výrobku
 
219,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1305341

Einhell kompresor TC-AC 420/50/10 V dosiahne vysoký výkon vzduchu vďaka dvojitej kompresorovej jednotke, ktorej 50 l nádrž poskytuje dostatočnú rezervu vzduchu. Prostredníctvom redukčného ventilu sa dá regulovať použitie až do maximálneho prevádzkového tlaku 10 barov. K dispozícii je tlakomer a rýchlospojka na regulovaný pracovný tlak a neregulovaný tlak vo vzduchojeme. Olejové mazanie zabezpečuje dlhú životnosť, kontrola hladiny oleja sa vykonáva cez priezor. Spätný a bezpečnostný ventil zaisťujú bezpečnosť. Odvodňovací kohútik umožňuje pohodlnú údržbu. Nohy s tlmením vibrácií sa postarajú o stabilnú polohu. Veľké kolesá a prepravná rukoväť poskytujú mobilitu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Max. Prevádzkový tlak:10 bar
Výkon nasávania od:420 l/min
Obsah kotla:50 l
Príkon:2,2 kW
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:42,1 kg
Výška:68,5 cm
Šírka:79,0 cm
Dĺžka:35,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore