Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Einhell Kompresor TE-AC 270/50/10

Č.výr. 5288576

  • Veľký počet úloh s využitím stlačeného vzduchu a s tlakom 10 bar
  • Vysoká zásoba vzduchu vďaka vzduchojemu 50 l
  • 1800 W
Informácie o výrobku
177,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Objednať online a nechať si doručiť 

Dodacia lehota 4-6 pracovných dní

Rezervovať & vyzdvihnúť 

Bude pripravené na vyzdvihnutie v predajni Bratislava

Rezervácia nie je možná

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5288576

Einhell kompresor TE-AC 270/50/10 je silný, robustný trvale bežiaci stroj pre vysoké požiadavky. Vďaka vysokokvalitným komponentov a olejovému mazaniu dosahuje veľmi vysokú životnosť. Hladina oleja sa dá pomocou priezoru a veľkých indikátorov tlaku pohodlne skontrolovať vizuálnou kontrolou. Prostredníctvom redukčného ventilu sa dá pracovný tlak až 10 bar nastaviť na rôzne aplikácie. S objemom 50 l má kompresor pripravené vysoké rezervy stlačeného vzduchu pre akúkoľvek aplikáciu. Regulovaný pracovný tlak TE-AC 270/50/10 sa dá pohodlne odčítať na veľkom tlakomere a odoberať pomocou dvoch rýchlospojok.

Pre prácu s neregulovaným tlakom vzduchojemu je takisto k dispozícii tlakomer, ako aj ďalšia rýchlospojka. Kondenzát sa dá vypustiť pomocou praktickej odvodňovacej skrutky. Spätný a poistný ventil sa postarajú o bezpečnú obsluhu TE-AC 270/50/10. Kolesá a držadlo zaručujú jednoduchú prepravu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Max. Prevádzkový tlak:10 bar
Výkon nasávania od:270 l/min
Obsah kotla:50 l
Príkon:1,8 kW
Úroveň akustického tlaku:94 dB
Mazané olejom:Áno
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:33,0 kg
Výška:77,0 cm
Šírka:37,0 cm
Dĺžka:73,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore