Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Einhell Kompresor TE-AC 400/50/10 V

Č.výr. 1158989

  • Olejové mazanie
  • Vzduchová nádrž s objemom 50 l
  • Tlak 10 bar
Informácie o výrobku
 
279,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1158989

Einhell kompresor TE-AC 400/50/10 V má výkon 2 200 W a dá sa univerzálne používať ako pneumatický kompresor pri stacionárnej aj mobilnej prevádzke. S kompresorom a vhodným náradím môžete rýchlo naniesť laky a farby, cielene naimpregnovať drevo, nahustiť pneumatiky, lopty alebo nafukovací matrac, vykonávať čistenie fúkaním alebo pieskovanie v dielni alebo využiť novú triedu náradia. Maximálny prevádzkový tlak je 10 bar a dá sa pomocou regulátora tlaku individuálne nastaviť na mnohé spôsoby použitia.

Einhell kompresor má prietokovú kapacitu 400 l za minútu a vysoký výkon vďaka dvojitej kompresorovej jednotke s výtlakom 270 l za minútu pri 7 bar. Vzduchová nádrž s objemom 50 l poskytuje dostatočnú rezervu vzduchu. Olejové mazanie zaisťuje dlhú životnosť a hladinu oleja môžete pohodlne kontrolovať priezorom. Zabudovaný je aj manometer a rýchlospojka na regulovaný prevádzkový tlak aj na neregulovaný vzduch zo vzduchovej nádrže. K bezpečnosti prispieva poistný ventil. Odvodňovacia skrutka umožňuje pohodlnú údržbu kompresora. Nohy tlmiace vibrácie zaisťujú spoľahlivé postavenie pri prevádzke. Veľké kolesá a prepravná rukoväť uľahčujú manipuláciu a mobilitu kompresora.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Max. Prevádzkový tlak:10 bar
Výkon nasávania od:400 l/min
Obsah kotla:50 l
Príkon:2,2 kW
Úroveň akustického tlaku:85 dB
Mazané olejom:Áno
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:42,7 kg
Výška:74,0 cm
Šírka:76,5 cm
Dĺžka:37,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore