Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Mreža na popínavé rastliny špalier Monstera kovová 180 cm x 32 cm

Č.výr. 1423482

  • Dekoratívna opora pre popínavé rastliny do záhrady
  • Povrch s práškovou povrchovou úpravou
  • Na zastrčenie do zeme
Informácie o výrobku
 
9,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 1423482

Špalier Monstera v tvare listu sa dá všestranne použiť ako opora pre ruže alebo iné popínavé rastliny a vytvára pútavý prvok v záhrade. Okrem toho sa môže použiť na zazelenanie fasády. Dekoratívna opora na rastliny je vyrobená z kovu s práškovou povrchovou úpravou. Špalier je v predajniach OBI dostupný v sivom a hrdzavom vyhotovení. Montáž sa vykonáva jednoduchým zastrčením otvorených koncov do trávnika alebo záhona. Špalier má výšku 180 cm a šírku 32 cm.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Špaliere
Materiál:Kov
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,00 kg
Výška:180,0 cm
Šírka:32,0 cm
Dĺžka:7 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore