Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Floraworld Vyvýšený záhon vlnitý 240 cm x 80 cm x 82 cm antracitový

Č.výr. 1532555

  • S chráničom na okraji
  • Jednoduchá montáž
  • Odolný proti poveternostným vplyvom
Informácie o výrobku
 
244,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1532555

Floraworld vyvýšený záhon je vyrobený zo stabilného oceľového plechu a nalakovaný. Záhon je vlnitý a má oválny tvar. Chránič na okrajoch chráni pre poraneniami. Vďaka ideálnej výške záhon umožňuje prácu, ktorá nezaťažuje chrbát, a je ideálny na vysadenie byliniek, kvetov, šalátu, zeleniny atď.
Antracitová farba
Šírka 240 cm, hĺbka 80 cm, výška 82 cm

Optimálne navrstvenie jednej vrstvy za druhou
Na dosiahnutie optimálnej úrody je správne zloženie vášho vyvýšeného záhona veľmi dôležité. Lebo perfektné navrstvenie zaručuje rastlinám optimálny príjem živín. Najspodnejšia vrstva by mala pozostávať zo zeleného odpadu (nasekané vetvy alebo konáre) a drvenej masy. Potom sa odporúča vrstva pozostávajúca z kusov trávnika otočených trávou nahor. Na trávu sa potom navrství mierne rozložené lístie a záhradný odpad. Následne zmiešajte záhradnú zeminu a nedozretý kompost. Poslednú a najvrchnejšiu vrstvu bude tvoriť vysokokvalitný substrát na kvety, rastliny alebo bylinky. S vyvýšeným záhonom nestojí individuálnej úprave presne podľa vášho želania už nič v ceste.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Výška:82 cm
Šírka:240 cm
Hĺbka:80 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:15,6 kg
Výška:82,0 cm
Šírka:2,40 m
Dĺžka:80,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore