Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Vitavia Vyvýšený záhon Vita 858 čierny

Č.výr. 1574946

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Kovové vyvýšené záhony

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 1574946

Vyvýšený záhon Vita vyrobený z materiálu Zincalume extrémne odolného proti poveternostným vplyvom nepotrebuje na rozdiel od drevených záhonov žiadnu vnútornú fóliu: Nereaguje s organickými materiálmi, ako je pôda a rastliny, takže ho nepoškodia, neuvoľňuje žiadne nezdravé látky a správa sa chuťovo neutrálne. Vitavia vyvýšený záhon Vita navyše zaujme moderným vzhľadom a množstvom možností rozšírenia a tvarov: Jednotlivé moduly dodávané v montážnej súprave sú vopred ohnuté, spojovacie prvky sú predvŕtané a dajú sa jednoducho navzájom spojiť pomocou dodaných skrutiek. Veľkosť a tvar je možné voľne kombinovať pomocou vyvýšeného záhonu Vita BASIC, rovného rozšírenia vyvýšeného záhonu Vita STRETCHED a zahnutého rozšírenia Vita CURVE. Vyvýšený záhon Vita RUND je najmenším variantom a môže sa použiť aj ako dekoratívny kvetináč. Vďaka voľne kombinovateľným modulom sa možnostiam úpravy nekladú žiadne medze. Medzi dva okrúhle ukončovacie prvky a za každým rozšírením Vita CURVE môžete vedľa seba umiestniť dva rovné konštrukčné prvky (rozšírenie Vita STRETCHED). Vyvýšený záhon môžete teda optimálne použiť aj na oddeľovanie zón v záhrade alebo ako protipohľadovú bariéru. Vyvýšený záhon Vita sa dodáva vrátane ochrany proti slimákom: Samolepiaci medený pás sa jednoducho pripevní na vonkajšiu stranu blízko horného okraja, a tak vytvorí účinnú prekážku pre väčšinu slimákov. Vyvýšené záhony RUND, BASIC a rozšírenie STRETCHED sú dostupné vo farbe "neupravený povrch" v troch rôznych výškach. S výškami 40 a 63 cm sa vyvýšené záhony dajú skvele použiť aj ako detský záhon, kvetináč, ako záhon v skleníku alebo na dekoratívnu úpravu záhrady. V štandardnej výške 86 cm sú k dispozícii ďalšie farby ako granit, čierna a rubínová.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Výška:85,8 cm
Šírka:82,1 cm
Hĺbka:162 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:21,8 kg
Výška:85,8 cm
Šírka:82,1 cm
Dĺžka:162,1 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore