Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Wamsler Colorado kachle chalupárska béžová 5 kW

Č.výr. 5057112

  • Z pevnej liatiny
  • Dvojstupňové spaľovanie
  • Rozmery: 881 mm x 291 mm x 341 mm (V x Š x H)
Informácie o výrobku
219,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

6 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5057112

Chalupárske kachle Wamsler Colorado určené na inštaláciu pre obývacie priestory chalúp a záhradných domčekov. Wamsler kombinuje kvalitné materiály s najvyspelejšími technologickými postupmi. Systém kachlí umožňuje dokonalé spaľovanie plynov a prachových častíc s minimálnym dopadom na životné prostredie. Sú vyrobené z pevnej liatiny a ich veľmi priestranný spaľovací priestor zo žiaruvzdorných šamotových dielov je osadený presklenými dvierkami. Vďaka veľkým prikladacím dvierkam je možné palivo ako drevo, brikety, uhlie, veľmi ľahko naložiť. Tieto kachle sú vybavené primárnym aj sekundárím prísunom vzduchu, ktorý je možné podľa druhu paliva nastaviť. Dvojstupňové spaľovanie je u kachlí značky Wamsler samozrejmosťou, čo umožňuje efektívne ekologické spaľovanie.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Výkon kúrenia:5 kW
Výkon vykurovania miestnosti:88 m³
Účinnosť:78,3 %
Stále spaľovanie/ časovo riadené spaľovanie:Dlhá doba horenia/ krátka doba horenia
Vhodné pre trvalá prevádzku:Áno
Opláštenie:Oceľ
Oplachovanie kotúča:Áno
Palivá:Polen. drevo, drev. brikety & brikety z hn. uhlia
Hmotnosť prietoku spalín:4,7 g/s
Teplota spalín:395 °C
Potrebný tlak dodávky:0,12 mbar
Rozsah tepelného výkonu:2,5 - 5 kW

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore