Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Rust-Oleum Nábytkový vosk bezfarebný do interiéru 400 ml

Č.výr. 1377084

  • Vosk na ochranu dreva pre nábytok v interiéri
  • Vyrobený z prírodných voskov
  • Poskytuje dlhotrvajúci lesk a ochranu pred fľakmi
  • Suchý za 15 minút
  • Až 14 m2/liter na vrstvu
  • Vhodný aj na oživenie
Informácie o výrobku
11,79 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1377084

Rust-Oleum nábytkový vosk dodá vášmu projektu "urob si sám" finálnu úpravu. Číra, bezfarebná vosková politúra chráni nábytok a prepožičia mu trvácnu povrchovú úpravu. Vďaka prírodným voskom vznikne vodeodolný, lesklý povrch.

Prírodný vosk na vodeodolný, lesklý povrch
Vosk zabezpečuje, že farebná povrchová úprava bude vodeodolná a ochráni farebne natretý povrch pred fľakmi a stopami opotrebovania. Vosk sa navyše môže po určitom čase použiť znova, aby sa obnovila ochrana.

Správne použitie
Uistite sa, že ošetrovaná plocha je čistá, suchá, kvalitná a zbavená nečistôt. Potom štetcom alebo mäkkou handričkou postupne nanášajte malé množstvá na malé plochy.

Rýchle schnutie
Už po 15 minútach je ošetrený povrch suchý a môže sa leštiť mäkkou handričkou, kým nevznikne požadovaný lesk. Ak chcete docieliť povrchovú úpravu s intenzívnejším leskom, naneste druhú vrstvu. Krycia sila sa môže líšiť v závislosti od pracovného postupu, nanášaného množstva a poréznosti podkladu.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:480 g
Výška:6,5 cm
Šírka:11,5 cm
Dĺžka:11,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore