16.9.2019 4:21


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Kŕmidlo pre vtáky 14,8 cm x 17 cm plast

Č.výr. 1277086
  • Na záhradu, terasu a balkón
  • Ľahké plnenie
  • Plast odolný proti vplyvom počasia
Informácie o výrobku
3,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

23 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1277086

Kŕmidlo pre vtáky sa hodí na kŕmenie malého až stredne veľkého divokého vtáctva na záhrade, na balkóne alebo na terase. Je konštruované ako stĺp na krmivo, ktorý sa dá ľahko dopĺňať. Vďaka tvaru lampáša skĺzavajú zrná a semená priebežne smerom nadol. Vtáci majú prístup ku krmivu v miske umiestnenej dole. Navyše je dávkovač krmiva vybavený guľatou strieškou s miernym sklonom, ktorý podporuje odtekanie vody alebo topiaceho sa snehu. Kŕmidlo je vyrobené zo stabilného plastu odolného proti vplyvom počasia, vybaveného zaoblenými hranami bez nebezpečenstva poranenia. Strieška a miska na krmivo majú zelenú farbu. Montáž sa vykonáva zavesením na vetvu stromu alebo na iné vhodné miesto. Kŕmidlo pre vtáky je na tieto účely vybavené povrázkom.

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
120 g

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.09.2019

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore