23.1.2020 2:18


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Kŕmidlo pre vtáky 21,5 cm x 23,5 cm plast

Č.výr. 1277110
  • Na záhradu, terasu a balkón
  • Ľahké plnenie
  • Plast odolný proti vplyvom počasia
Informácie o výrobku
6,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajniBratislava

17 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1277110

Kŕmidlo pre vtáky sa hodí na kŕmenie malého až stredne veľkého divokého vtáctva na záhrade, balkóne alebo terase. Je konštruované ako stĺp na krmivo s niekoľkými otvormi. Vďaka valcovému tvaru skĺzavajú zrná a semená priebežne smerom nadol. Vtáci majú ku krmivu prístup bočnými otvormi s bidielkami a prostredníctvom misky umiestnenej dole. Kŕmidlo je vyrobené zo stabilného plastu odolného proti vplyvom počasia, vybaveného zaoblenými hranami bez nebezpečenstva poranenia. Strieška a miska na krmivo majú zelenú farbu. Montáž sa vykonáva zavesením na vetvu stromu alebo na iné vhodné miesto. Kŕmidlo pre vtáky je na tieto účely vybavené strmienkom.

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
299 g

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore