Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Zmes do kŕmidiel 4 kg

Č.výr. 1102623

  • Krmivo pre vonkajšie vtáctvo
  • Balenie: 4 kg
  • Zmes olejnín a obilnín
Informácie o výrobku
 
5,49 EUR
1,38 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 1102623

Zmes do kŕmidiel je určená pre prikrmovanie prezimujúceho vtáctva. Zmes obsahuje rôzne druhy semienok olejnín a obilnín. Veľkosť balenia zmesi je 4 kg.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh krmiva:Zmes krmiva
Typ balenia:Vrecko
Obsah:4 kg
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:4,00 kg
Výška:41,0 cm
Šírka:33,0 cm
Dĺžka:9,0 cm

Podobné produkty

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore