Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Izolácia Selitac 1,25 m x 12 m hrúbka 2,2 mm

Č.výr. 4540902

  • Ideálna pri nízkej výške podlahy
  • Zníženie kročajového hluku až o 20 dB
  • Vyrovnanie bodových nerovností do 1,5 mm
Informácie o výrobku

Prevedenie:

16,99 EUR
1,14 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m2

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

28 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4540902

Izoláciu Selitac 2,2 mm je možné použiť tam, kde sú možné len malé konštrukčné výšky (napr. prechody k priľahlým miestnostiam, priestory okolo dverí) a ďalej pri lamináte so zámkovými spojmi k ochrane pred poškodením v oblasti špár (vďaka enormnej tlakovej stabilite). Izolácia Selitac nájde využitie tiež pri tvrdých resp. hlasitých laminátových podlahách (výrazné obmedzenie zvuku z chôdze) a v nájomných a poschodových bytoch k ochrane pred kročajovým hlukom (obmedzenie kročajového hluku smerom k nižšie položeným bytom).
Odolá tlaku do 4,5 t / m2. Tepelný odpor: 0,063 m2 K / W. Tepelná odolnosť: do 70 °C.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodné pre podlahové vykurovanie:Áno
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,40 kg
Výška:10,5 cm
Šírka:25,0 cm
Dĺžka:125,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

Hore