Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Podložka pod vinylové podlahy Selitbloc 1,5 mm GripTec 10,2 m2

Č.výr. 1307776

  • Skladacia izolačná podložka na ideálnu ochranu vašej podlahy
  • Jednoduché položenie vďaka špeciálnym vlastnostiam spracovania
  • Penové jadro odolné voči tlaku poskytuje ideálnu ochranu pre úžitkové podlahy aj pri vysokom zaťažení
  • Vysoký komfort chôdze
Informácie o výrobku
54,99 EUR
5,40 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m2

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

23 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1307776

Podložka pod vinylové podlahy Selitbloc GripTec pre vinylové a dizajnové podlahy vás očarí ako vynikajúca tlmiaca podložka pre podlahy s nízkou montážnou výškou. Vďaka penovému jadru odolnému voči tlaku spoľahlivo chráni úžitkovú podlahu pred poškodením a zabezpečí vysoký komfort bývania.

Spoľahlivá ochrana a vysoký komfort bývania
Podložka pod podlahy Selitbloc s inovatívnym povrchom GripTec je ideálne vhodná na položenie vinylových podláh. Povrch GripTec pritom efektívne zabraňuje posúvaniu položených dosiek, a zaručuje tak stabilitu. Rozhodujúcou vlastnosťou tlmenia hluku výrobku Selitbloc je výrazne vyšší komfort bývania. Obzvlášť efektívna je pritom izolácia proti kročajovému hluku podložky Selitbloc , ktorá výrazne znižuje hluk až na 20 dB. Aj hluk chôdze je evidentne znížený, čo je zreteľné predovšetkým pri chôdzi v topánkach. Vďaka penovému jadru odolnému voči tlaku podložka navyše vyrovnáva prípadné nerovnosti, pochôdzna plocha je tak trvale príjemná a nedochádza ku kopírovaniu podkladu.

Vlastnosti položenia easy lay , easy click a easy cut
Spracovanie a položenie podložky pod parkety a laminátové podlahy je veľmi jednoduché vďaka jej vlastnostiam. Vďaka vlastnosti easy lay môžete podložku jednoducho rozvinúť a položiť v miestnosti. Funkcia easy click vám pomôže spojiť viacero skladaných dosiek ako dieliky puzzle. Vďaka funkcii easy-cut môžete pásy pohodlne a čisto odstrihnúť na požadovaný rozmer. Podložka značky Selitbloc pod vinylové a dizajnové podlahy bola otestovaná spoločnosťou TÜV-Rheinland a získala certifikát funkčnosti, kvality a použiteľnosti.

Technické údaje:
- Vyrovnávanie bodovej nerovnosti (PC): až do 1 mm
- Odolnosť proti tlaku (CS): hodnota väčšia ako 500 kPa zodpovedá cca 50 t/m2
- Trvalá odolnosť proti tlaku (CC): viac ako 35 kPa
- Dynamická odolnosť proti tlaku (DL75): viac ako 250 000 cyklov
- Tlmenie kročajového hluku (IS): až do 20 dB
- Obsah balenia až pre 10 m2 podlahovej plochy

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodné pre podlahové vykurovanie:Áno
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,00 kg
Výška:2 mm
Šírka:120,0 cm
Dĺžka:8,50 m

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

Hore