Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Podložka Selitac Aqua-Stop 0,8 m x 6,25 m hrúbka 5 mm

Č.výr. 4332862

  • Vyrovnanie bodových nerovností do 4 mm
  • Zníženie kročajového hluku až o 22 dB
  • Ochrana pred vlhkom
Informácie o výrobku
12,99 EUR
2,60 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m2

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

54 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4332862

Selitac 5 mm Aqua-Stop podložka pod drevené a laminátové podlahy ponúka dobrú tepelnú izoláciu a integrovanú ochranu pred vlhkom vo forme kašírovanej hliníkovej parozábrany. Tento kombinovaný produkt (2v1) poskytuje nielen optimálnu izoláciu studených podláh, ale kašírovaná hliníkova fólia a odvodňovacie drážky na zadnej strane naviac úspešne zablokujú prípadnú zbytkovú stavebnú vlhkosť. Selitac 5 mm Aqua-Stop podložka pod drevené a laminátové podlahy tak v sebe kombinuje výhody produktu Selitac 5 mm a požiadavky na izolačné podložky chrániace pred vlhkosťou. Mimo to výborne tlmí kročajový hluk a jej klzký povrch umožňuje jednoduchú pokládku zámkovej laminátovej podlahy.
Odolá tlaku do 6,5 t / m2. Tepelný odpor: 0,143 m2 K / W. Tepelná odolnosť: do 70 °C.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodné pre podlahové vykurovanie:Nie
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:800 g
Výška:5 mm
Šírka:80,0 cm
Dĺžka:6,25 m

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

Hore