Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Podložka Selitflex 1,2 m x 15 m hrúbka 1,6 mm

Č.výr. 4332888

  • Vyrovnanie bodových nerovností do 1 mm
  • Zníženie kročajového hluku až o 20 dB
  • Ochrana pred vlhkom
Informácie o výrobku

Farba:

Prevedenie:

32,99 EUR
1,84 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m2

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

29 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4332888

Vďaka svojmu veľmi nízkemu tepelnému odporu prepúšťa Selitflex 1,6 mm Aqua-Stop podložka pod drevené a laminátové podlahy optimálne množstvo tepla z podlahového kúrenia. Minimálny tepelný odpor 1,6 mm hrubej polystyrolovej peny umožňuje pokládať na stierku s vykurovacou rohožou drevené podlahy do 14 mm a laminátové podlahy do 11 mm. Vďaka špeciálnej parozábrane na hornej strane sú drevené podlahy dodatočne chránené pred vlhkom aj bez pokládky ďalšej PE fólie. Selitflex 1,6 mm Aqua-Stop podložka pod drevené a laminátové podlahy poskytuje vynikajúcu kročajovú izoláciu a používa sa často aj tam, kde se vyžaduje nízka montážna výška.
Odolá tlaku do 3,1 t / m2. Tepelný odpor: 0,04 m2 K / W. Tepelná odolnosť: do 60 °C.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodné pre podlahové vykurovanie:Áno
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,00 kg
Výška:2 mm
Šírka:120,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

Hore