8.8.2020 18:13


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Selitstop Tesniaca a dištančná páska 7,5 cm x 2000 cm

Č.výr. 5178504
  • Ochrana pred vlhkosťou a udržiavanie dilatácie zodpovedajúce normám
  • Samolepiaca a s jednoduchým spracovaním
  • Chráni podlahu
Informácie o výrobku
18,99 EUR
0,95 € / m

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

11 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5178504

Šetrite čas a chráňte Vašu podlahu! Tesniaca a dištančná páska Selitstop je výrobok príslušenstva pre odborné pokladanie parketových a laminátových podláh. Spája pritom 2 výhody v 1 produkte! Chráňte Vašu podlahu pred vlhkosťou! V oblasti napojenia na stenu, kde je nevyhnutne potrebné utesnenie na ochranu pred poškodením vlhkosťou, chráni tesniaca a dištančná páska Selitstop podlahu. Lepenie tejto oblasti v uhlovom prevedení, ktoré sa v minulosti ukázalo byť zdĺhavou prácou, je teraz jednoduchšie. Pásku je možné veľmi ľahko pripevniť v rohovej oblasti ku stene, pričom lepenie sa vykonáva priamo na ochranu proti vlhkosti - teda na PE fóliu alebo na kombinovaný výrobok (napr. Selitac 5 mm Aqua-Stop, série Selitflex). Šetrite si čas a nervy! Vďaka integrovanej PE pene je možné priamo pokladať laminátovú alebo parketovú podlahu bez zdĺhavého umiestňovania mnohých dištančných klinov. Tým si šetríte čas a nervy. Dištančná pena zabezpečuje predpísaný odstup podlahovej krytiny od steny. Po uložení podlahy sa PE pena jednoducho vytiahne - vznikne tak požadovaná dilatačná škára, ktorá sa neskôr prekryje podlahovou lištou.

Ochrana pred vlhkosťou a dilatácia zodpovedajúca normám
Jednoduché odstránenie dištančnej peny
Samolepiaca a s jednoduchým spracovaním
Ušetrí jeden pracovný krok
Chráni podlahu

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.09.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore