Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Wenko XL krycia doska na sporák univerzálna bridlica 40 cm x 52 cm, 2 ks

Č.výr. 1302041

  • Súprava 2 ks mimoriadne širokých krytov varnej dosky na sklokeramické, elektrické a plynové sporáky
  • Hygienický povrch bez pórov a odolný voči poškriabaniu
  • Robustná a odolná voči nárazom, európsky patent
  • Vrát. 8 protišmykových, výškovo nastaviteľných Ç
Informácie o výrobku
 
31,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1302041

Táto súprava dvoch sklených krycích dosiek so strohým dizajnom bridlice prináša do kuchyne individuálnu atmosféru a zabezpečuje dodatočnú funkčnosť sporáka.

Oba kryty varnej dosky spoľahlivo chránia sporák. Či už ide o sklokeramický, elektrický alebo plynový sporák, osem protišmykových špeciálnych nožičiek zaručí vždy potrebný odstup. Tieto XL dosky sú mimoriadne vhodné pre varné dosky s rozmermi 80 cm x 52 cm.

Krycie dosky na sporák sú vhodné na odloženie teplých hrncov a panvíc. Rovnako môžu slúžiť ako dodatočné rozšírenie pracovnej plochy na prípravu jedál. Ich povrch bez pórov a odolný proti poškriabaniu spĺňa najvyššie hygienické požiadavky, pretože zamedzuje uhniezdeniu baktérií a zápachu.

Extrémne robustné a takmer nerozbitné dosky (odolné proti nárazom) sú chránené európskym patentom a majú certifikát TÜV/GS.

Wenko univerzálna krycia doska na sporák XL, súprava 2 ks
Doska: tvrdené sklo
Nožičky: termoplastický plast (TPE)
Prísavky: plast
Rozmery každej dosky: 40 cm x 1,8 - 4,5 cm x 52 cm

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:4,03 kg
Výška:4,5 cm
Šírka:40,0 cm
Dĺžka:52,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore