Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Kuchynská zostava Olek VII 240 cm

Č.výr. 1061597

  • Rustikálne vzhľad
Informácie o výrobku
 
299,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1061597

Kuchynňská zostava Olek VII 240 cm obsahuje spodnej skrinky D40, D60 a D80, horné skrinky U40 a U80 v kombinácii so sklom, U60, U60V pre digestor. Korpus, telo a dvere sú z laminovanej drevotriesky s hrúbkou 16 mm v dekore dub Sonoma Tabac. Skrinka D40 obsahuje naviac okrem dvierok 3 šuplíky s valčekovými vodidlami 350, spoľahlivý systém, pohodlný pri použití. Úchyty majú šírku 96 mm. Kuchyňa Olek VII 240 cm je určená ako pre voľne stojace, tak aj pre vstavaný sporák. Možnosť samostatnej objednávky doplnkové skrinky D60V pre vstavaný sporák. Na doplnenie kuchynskej zostavy podľa vašich predstáv sú pre vás k dispozícii spodné skrinky D40, D60 a horné skrinky U40 a U60. Horné skrinky majú nadštandardné výšku, a navyše priestor pre otvorené ukladanie.

Rozmery a hmotnosť
Šírka:2,40 m

Predávané kuchynské linky neobsahujú kuchynskú dosku.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore