Kuchynská zostava Olek VII 240 cm

Č.výr. 1061597

  • Rustikálne vzhľad
Informácie o výrobku
279,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Objednať online a nechať si doručiť 

Dodacia lehota 4-6 pracovných dní

Rezervovať & vyzdvihnúť 

Bude pripravené na vyzdvihnutie v predajni Bratislava

Rezervácia nie je možná

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1061597

Kuchynňská zostava Olek VII 240 cm obsahuje spodnej skrinky D40, D60 a D80, horné skrinky U40 a U80 v kombinácii so sklom, U60, U60V pre digestor. Korpus, telo a dvere sú z laminovanej drevotriesky s hrúbkou 16 mm v dekore dub Sonoma Tabac. Skrinka D40 obsahuje naviac okrem dvierok 3 šuplíky s valčekovými vodidlami 350, spoľahlivý systém, pohodlný pri použití. Úchyty majú šírku 96 mm. Kuchyňa Olek VII 240 cm je určená ako pre voľne stojace, tak aj pre vstavaný sporák. Možnosť samostatnej objednávky doplnkové skrinky D60V pre vstavaný sporák. Na doplnenie kuchynskej zostavy podľa vašich predstáv sú pre vás k dispozícii spodné skrinky D40, D60 a horné skrinky U40 a U60. Horné skrinky majú nadštandardné výšku, a navyše priestor pre otvorené ukladanie.

Rozmery a hmotnosť
Šírka:2,40 m

Predávané kuchynské linky neobsahujú kuchynskú dosku.

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore