Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Manosa Minikuchyňa vrátane drezu dekor Dub Sonoma

Č.výr. 1025477

  • Jednoduchá montáž a údržba
  • Súčasťou balenia drezový sifón
Informácie o výrobku
72,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

11 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1025477

Praktická Minikuchyňa Manosa sa skladá zo spodnej dvoudvířkové skrinky a nerezového drezu s odkvapkávačom. Korpus aj dvierka sú vyrobené z LTD dosky hrúbky 16 mm, ohranené papierovú hranou v dekore dub Sonoma. Plastové chrómované madlá. Súčasťou kompletu je drezový sifón. Dodáva sa v demontovanom stave. Kuchynská vodovodná batéria nie je súčasťou balenia. Drez sa ku skrinke pripevňuje pomocou silikónu. Jednoduchá montáž a údržba.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:26,8 kg
Výška:82,0 cm
Šírka:80,0 cm
Dĺžka:50,0 cm

Predávané kuchynské linky neobsahujú kuchynskú dosku.

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore