Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Doska za kuchynskú linku čierna 296 cm x 58,5 cm

Č.výr. 5372792

  • Rýchla a ľahká montáž
  • Moderný dizajn
  • Vrátane upevňovacieho profilu
  • Rozmer 58,5 cm x 296 cm
  • Farba čierna
Informácie o výrobku
149,99 EUR
50,68 € / m

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5372792

Zostava systému dosky za kuchynskú linku ponúka rýchle a nekomplikované riešenie náhrady starých obkladačiek moderným dizajnom. Spojovací prvok z kvalitných drevotrieskových dosiek (typ P2 podľa DIN EN 312) je z oboch strán polepený vysokotlakovým laminátom (HPL). Hrúbka materiálu je v rozsahu 13,4 až 13,6 mm. Zostava obsahuje lištu z tvrdého PVC s farebnou tesniacou chlopňou na upevnenie zadnej dosky a nalepovaciu hranu (dĺžka 650 mm, šírka 44 mm). Farba dosky je čierna.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Odolné proti horúčave:Áno
Hrúbka materiálu:13 mm
Materiál:Drevotrieska
Montážna technika:Lepiť
Odolné proti striekajúcej vode:Áno
Nosná doska k dispozícii:Nie
Vrátane LED osvetlenia:Nie
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:17,0 kg
Výška:2,96 m
Šírka:58,5 cm
Dĺžka:1,3 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

Hore