Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Wenko Univerzálna polička Style

Č.výr. 1418441

  • Moderný vzhľad z lesklého pochrómovaného kovu
  • Vrátane skrutiek a hmoždiniek na nástennú montáž
  • Upevnenie bez vŕtania pomocou osobitných adaptérov Wenko Vacuum-Loc, Turbo-Loc, Static-Loc a Express-Loc
Informácie o výrobku
24,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1418441

Elegantná univerzálna polička série Style od značky Wenko poskytuje ideálnu doplnkovú plochu na odkladanie dóz, fliaš, pohárov atď., ktoré doposiaľ nemali pevné miesto v kuchyni. Na tejto dekoratívnej kuchynskej poličke z lesklého pochrómovaného kovu uložíte všetky pomôcky vždy prehľadne a na dosah ruky. Vďaka tomu je nástenná polička priestorovo úsporným pomocníkom v každej kuchyni. Kuchynský košík sa dá pripevniť presne tam, kde je práve potrebný. Súčasťou balenia sú skrutky a hmoždinky na nástennú montáž.

Chcete ho radšej upevniť bez vŕtania? Žiadny problém! Systém Style navyše alternatívne ponúka ďalšie štyri možnosti upevnenia - bez vŕtania. Osobitne sú dostupné tieto vhodné adaptéry:

Variant 1: Lesklý adaptér Express-Loc (číslo výrobku: 22513100)
Inovácia v oblasti upevňovacej techniky sa nazýva Express-Loc! Nový komorový lepiaci systém Express-Loc sa vyznačuje extrémne silnou priľnavosťou na všetkých nosných povrchoch, napr. na obkladačkách, prírodnom kameni, skle, betóne, kove, dreve a mnohých plastoch.
Upevňovací systém poskytuje už po 6 hodinách extrémne silnú priľnavosť a je vhodný na trvalú ťažkú záťaž. Pohodlné upevnenie, odstránenie bez zvyškov.

Variant 2: Lesklý adaptér Vacuum-Loc (číslo výrobku: 20643100)
Jedinečný vákuový prísavný systém umožňuje rýchle, jednoduché a bezpečné umiestnenie doplnkov a silnú priľnavosť na všetkých nepriedušných, rovných a mierne nerovných plochách. Možnosť ľubovoľne častého premiestnenia a odstránenia bez zvyškov.

Variant 3: Priehľadný adaptér Static-Loc (číslo výrobku: 54814100)
Adaptéry Static-Loc sa uchytia pomocou statického náboja a poskytujú pevné uchytenie na hladkých a mierne štruktúrovaných povrchoch. Montáž je veľmi jednoduchá. Jednoducho stiahnite ochrannú fóliu a adaptér pevne pritlačte. Z dôvodu statického náboja pogumovaná podložka priľne priamo k podkladu.

Variant 4: Lesklý adaptér Turbo-Loc (číslo výrobku: 20646100)
Upevnenie na stenu Turbo-Loc je lepiaci systém s extrémne pevným uchytením na všetkých hladkých povrchoch. Jednoducho odstráňte ochrannú fóliu lepiacej podložky, zafixujte držiak na požadovanom mieste a pritlačte.

Máte možnosť voľby. Ak sa rozhodnete pre jeden z variantov bez vŕtania, objednajte si osobitne príslušný adaptér vhodný pre vaše potreby. Alebo jednoducho použite priložený upevňovací materiál vo forme skrutiek a hmoždiniek.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:415 g
Výška:7,0 cm
Šírka:25,0 cm
Dĺžka:12,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore