Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Culinario Zváračka fólií Handy Sealer čierno-biela

Č.výr. 1126325

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Kuchynskí pomocníci

Popis výrobku

Č.výr. 1126325

Tiež vám vadí, keď ste nútení zjesť celé balenie čipsov hneď, pretože na druhý deň by už nechrumkali? Môžete tomu zabrániť. Pomocou Culinario ručnej zváračky Handy Sealer môžete balenie bleskurýchlo uzavrieť. Či už sú to vrecká čipsov, vrecká do mrazničky, balíčky cukríkov, vrecká so šalátom, alebo obedové balíčky vašich detí. Príručná zváračka fólií Culinario zachová arómu, chuť a čerstvosť. Vitamíny a živiny sa zachovajú dlhší čas a pochúťky zostanú chrumkavé. Manipulácia so zváračkou je veľmi jednoduchá. Priložte ju k fólii a pomaly a bez prerušenia ju ťahajte pozdĺž okraja. Hotovo.

Najrýchlejší a najpohodlnejší spôsob, ako vzduchotesne uzavrieť plastové obaly. Vďaka kompaktným rozmerom je užitočným pomocníkom na výletoch. Pri stanovaní a kempovaní alebo na pikniku zachováte želanú čerstvosť potravín. Vďaka magnetom na zadnej strane ju môžete ľahko upevniť na dvierka chladničky. Budete ju mať vždy na dosah a bude vaším praktickým pomocníkom na každý deň. Potrebné sú 2 batérie AA, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:62 g
Výška:4,5 cm
Šírka:3,5 cm
Dĺžka:9,5 cm

Ďalšie detaily

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore