Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Leifheit Plniaci lievik pre zaváracie poháre priemer 7 cm

Č.výr. 4935961

  • Vhodný pre Leifheit zaváracie poháre
  • Na jednoduché plnenie zaváracích pohárov
  • Z bieleho plastu
  • Jednoduché čistenie
  • S praktickou rukoväťou
Informácie o výrobku
2,39 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

8 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4935961

Plniaci lievik z plastu značky Leifheit je vhodný pre Leifheit zaváracie poháre 0,5/0,75/1,0 l, Leifheit zaváracie poháre s klipsou 255/370/1 140 ml a Leifheit široké poháre 235 ml.

Čisté a presné preliatie marmelád a džemov
Otvor veľkosti 7 cm zabezpečuje, že sa zavárané jedlo dá úplne pohodlne naplniť priamo z hrnca do lievika. Rukoväť lievika sa dá dobre uchopiť a uľahčuje plnenie.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:92 g
Výška:13,2 cm
Šírka:17,0 cm
Dĺžka:12,2 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore