Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Leifheit Strúhadlo 4 v 1 COMFORTLINE

Č.výr. 5094669

  • Strúhacie a krájacie nože
  • Univerzálne použitie
  • Špeciálny držiak na ochranu prstov
  • Ľahké umývanie
Informácie o výrobku
14,79 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5094669

Strúhadlo z odolného plastu. Strúhacie a krájacie nože sú z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Má univerzálne použitie, strúha kolieska, prúžky, štvorčeky v rôznych veľkostiach a šírkach. Špeciálny držiak pre ochranu prstov pri strúhaní potravín a 4 vymeniteľné nástavce. Ľahké umývanie pod tečúcou vodou.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:374 g
Výška:32,7 cm
Šírka:7,0 cm
Dĺžka:13,4 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore