Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Leifheit Vykrajovač jablčných jadrovníkov

Č.výr. 1191030

  • Dá sa kompletne roztvoriť na ľahké vybratie jadrovníka
  • Ostro zúbkovaný okraj na ľahké vykrajovanie
  • Jednoduchá údržba
Informácie o výrobku
5,29 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

6 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1191030

Leifheit vykrajovač jablčných jadrovníkov je praktický malý kuchynský pomocník, keď je nutné odstrániť jadrovníky z jabĺk alebo hrušiek. Jednoducho vyklopte ergonomicky tvarovanú rukoväť a otvorí sa vykrajovač s ostrým, ozubeným okrajom. Teraz môžete bez námahy odstrániť jablčné jadrovníky. Aj následné čistenie je veľmi ľahké a nezostanú po ňom nikde žiadne zvyšky.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:83 g
Výška:25,0 cm
Šírka:2,8 cm
Dĺžka:8,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore