Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Steuber Sklenená dóza na zachovanie čerstvosti obdĺžniková 1 860 ml

Č.výr. 1478262

  • Teplovzdorné sklo až do 400 °C
  • Vzduchotesná a vodotesná
  • Na umývanie v umývačke riadu
  • Veko do mikrovlnnej rúry
Informácie o výrobku
 
11,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1478262

Steuber sklenená dóza na zachovanie čerstvosti s objemom 1 860 ml je nielen trvanlivá, ale umožňuje aj flexibilné použitie. Či ako dóza na uschovanie, na zachovanie čerstvosti potravín, na skladovanie v mrazničke a v chladničke alebo do mikrovlnnej rúry. Sklenené dózy sú vhodné na umývanie v umývačke riadu a svoje uplatnenie nájdu všade. Zacvakávací uzáver na vekách do mikrovlnnej rúry sa uzatvára vzduchotesne a vodotesne a postará sa o to, aby obsah boxu na zachovanie čerstvosti zostal dlho čerstvý.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:996 g
Výška:17,2 cm
Šírka:23,8 cm
Dĺžka:8,7 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore