Wenko Držiak na kuchynské papierové utierky Style

Č.výr. 1418425

  • Moderný vzhľad z lesklého pochrómovaného kovu
  • Vrátane skrutiek a hmoždiniek na nástennú montáž
  • Upevnenie bez vŕtania pomocou osobitných adaptérov Wenko Vacuum-Loc, Turbo-Loc, Static-Loc a Express-Loc
Informácie o výrobku
19,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1418425

Na praktickom držiaku kuchynských papierových utierok série Style od značky Wenko z lesklého pochrómovaného kovu získajú papierové utierky pevné miesto. Papierové utierky zavesené na stene nezvlhnú a ľahko sa trhajú. Do držiaka na kuchynské papierové utierky sú vhodné všetky bežné papierové utierky. Držiak na kuchynské papierové utierky sa dá pripevniť presne tam, kde je práve potrebný. Súčasťou balenia sú skrutky a hmoždinky na nástennú montáž.

Chcete ho radšej upevniť bez vŕtania? Žiadny problém! Systém Style navyše alternatívne ponúka ďalšie štyri možnosti upevnenia - bez vŕtania. Osobitne sú dostupné tieto vhodné adaptéry:

Variant 1: Lesklý adaptér Express-Loc (číslo výrobku: 22513100)
Inovácia v oblasti upevňovacej techniky sa nazýva Express-Loc! Nový komorový lepiaci systém Express-Loc sa vyznačuje extrémne silnou priľnavosťou na všetkých nosných povrchoch, napr. na obkladačkách, prírodnom kameni, skle, betóne, kove, dreve a mnohých plastoch.
Upevňovací systém poskytuje už po 6 hodinách extrémne silnú priľnavosť a je vhodný na trvalú ťažkú záťaž. Pohodlné upevnenie, odstránenie bez zvyškov.

Variant 2: Lesklý adaptér Vacuum-Loc (číslo výrobku: 20643100)
Jedinečný vákuový prísavný systém umožňuje rýchle, jednoduché a bezpečné umiestnenie doplnkov a silnú priľnavosť na všetkých nepriedušných, rovných a mierne nerovných plochách. Možnosť ľubovoľne častého premiestnenia a odstránenia bez zvyškov.

Variant 3: Priehľadný adaptér Static-Loc (číslo výrobku: 54814100)
Adaptéry Static-Loc sa uchytia pomocou statického náboja a poskytujú pevné uchytenie na hladkých a mierne štruktúrovaných povrchoch. Montáž je veľmi jednoduchá. Jednoducho stiahnite ochrannú fóliu a adaptér pevne pritlačte. Z dôvodu statického náboja pogumovaná podložka priľne priamo k podkladu.

Variant 4: Lesklý adaptér Turbo-Loc (číslo výrobku: 20646100)
Upevnenie na stenu Turbo-Loc je lepiaci systém s extrémne pevným uchytením na všetkých hladkých povrchoch. Jednoducho odstráňte ochrannú fóliu lepiacej podložky, zafixujte držiak na požadovanom mieste a pritlačte.

Máte možnosť voľby! Ak sa rozhodnete pre jeden z variantov bez vŕtania, objednajte si osobitne príslušný adaptér vhodný pre vaše potreby. Alebo jednoducho použite priložený upevňovací materiál vo forme skrutiek a hmoždiniek.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:453 g
Výška:4,0 cm
Šírka:32,0 cm
Dĺžka:13,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore