Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Wenko Súprava na umývanie Style

Č.výr. 1418417

  • Pozostáva z držiaka na stenu, dávkovača čistiaceho prostriedku na riad a špongie
  • Vyberateľný dávkovač mydla z plastu
  • Súčasťou balenia sú skrutky a hmoždinky na nástennú montáž
Informácie o výrobku
29,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1418417

Praktická súprava na umývanie série Style od značky Wenko pozostáva z držiaka na stenu z lesklého pochrómovaného kovu, dávkovača čistiaceho prostriedku na riad a špongie. Súprava na umývanie tak ponúka priestorovo úspornú a širokú možnosť uloženia všetkých pomôcok na umývanie.
Vyberateľný dávkovač mydla z kvalitného ťažkého plastu sa môže individuálne naplniť tekutým mydlom alebo umývacou emulziou. Jemným stlačením dávkovacej hlavy sa vytlačí požadované množstvo mydla alebo emulzie. Súprava na umývanie sa dá pripevniť presne tam, kde je práve potrebná. Súčasťou balenia sú skrutky a hmoždinky na nástennú montáž.

Chcete ju radšej upevniť bez vŕtania? Žiadny problém! Systém Style navyše alternatívne ponúka ďalšie štyri možnosti upevnenia - bez vŕtania. Osobitne dostupné sú nasledovné vhodné adaptéry:
- lesklý adaptér Express-Loc
- lesklý adaptér Vacuum-Loc
- priehľadný adaptér Static-Loc
- lesklý adaptér Turbo-Loc

Máte možnosť voľby! Ak sa rozhodnete pre jeden z variantov bez vŕtania, objednajte si osobitne príslušný adaptér vhodný pre vaše potreby. Alebo jednoducho použite priložený upevňovací materiál vo forme skrutiek a hmoždiniek.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:338 g
Výška:6,0 cm
Šírka:16,0 cm
Dĺžka:7,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore