2.3.2021 9:03


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Keter Connect systém Cantilever box na náradie

Č.výr. 1354893
  • Prehľadné triedenie a uloženie drobných súčiastok
  • S vyberateľnými priehradkami a ochranným priestorom pre citlivé prístroje
  • Kompatibilný s mobilným systémom Connect Rolling značky Keter
Informácie o výrobku
42,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1354893

Keter Connect Cantilever box na náradie je vhodný na profesionálne uschovanie elektrického náradia, ručného náradia, drobných súčiastok a iného príslušenstva. Zabezpečuje poriadok v domácich dielňach a vyznačuje sa najlepšou prehľadnosťou. Pritom ho môžete používať úplne podľa svojich individuálnych potrieb, napríklad na skrutky, bity, klince, hmoždinky alebo aj na väčšie náradie. Je vybavený 12 vyberateľnými boxmi v rôznych veľkostiach z červeného plastu.

Kufrík na náradie má dve úrovne. Veko hornej priehradky je priehľadné, obsah tak vidíte aj cez zatvorené veko. V dolnej priehradke je ochranný priestor s penovou vložkou. Tu si môžete uložiť citlivé prístroje. Vďaka integrovaným podporným nožičkám sa účinne zabráni prevráteniu organizéra pri odsunutej vrchnej priehradke a zvýši sa pracovný komfort. Robustná kovová rukoväť s obrubou Softgrip uľahčuje prenos. Pomocou kovových uzáverov sa box bezpečne uzavrie a zaistí proti neúmyselnému otvoreniu. Box na náradie je kompatibilný s mobilným systémom Connect Rolling značky Keter.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Kufrík na náradie
Vrát. Náradie:Nie
Materiál kufra:Plast
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:3,95 kg
Výška:25,1 cm
Šírka:31,7 cm
Dĺžka:56,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore