Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Stanley Kombinovaný box na náradie a organizér

Č.výr. 5155437

  • Kombinovaný box na náradie a organizér
  • Stohovateľný, s možnosťou rozšírenia
  • Odnímateľné vnútorné deliace priečky
Informácie o výrobku
34,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5155437

Kombinovaný box na náradie a organizér značky Stanley má jedinečný dizajn a ideálne sa hodí na uskladnenie elektrického náradia, ako aj ručného náradia a príslušenstva. Jednotky je možné medzi sebou jednoducho spájať a umožňujú použitie formou stohovateľného systému alebo samostatného boxu. Špeciálny spájací systém Clip umožňuje prístup z oboch strán, veko je možné kompletne odobrať. Vnútorné deliace priečky je možné odobrať a teda sú optimálne pre flexibilné nasadenia a maximálnu organizáciu. Vo veku sa nachádza integrovaný organizér na malé diely a príslušenstvo. Vďaka ľahko ovládateľnému spájaciemu a rozpájaciemu systému Click je možné box rozšíriť o ďalšie organizéry.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Plastový kufor
Vrát. Náradie:Nie
Materiál kufra:Plast
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,92 kg
Výška:50,7 cm
Šírka:31,0 cm
Dĺžka:24,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore