Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Kleine Wolke WC predložka Beach 50 cm x 50 cm azúrová

Č.výr. 4326070

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Kúpeľňové koberčeky a predložky

Popis výrobku

Č.výr. 4326070

WC predložka značky Kleine Wolke z rady Beach v azúrovom prevedení s rozmermi 50 cm x 50 cm. Je vyrobená zo stopercentného polyesteru / mikrovlákna za účelom zachovania farby a štýlu s výškou plyšového vlákna 25 mm, pre extra pohodlie a luxusný jemný pocit. Predložka je protišmyková a spodná vrstva nebude poškodená alebo opotrebovaná, pokiaľ budete predložku používať na dlažbe s podlahovým kúrením. Každý kus je vyrobený s vysokou hustotou stehov, vďaka čomu je predložka odolná a má dlhú životnosť. Polyakrylový materiál sa ľahko perie a na rozdiel od bavlnených kúpeľňových predložiek, ktoré absorbujú veľké množstvo vody a v práčke sťažejú, táto rýchlo a hygienicky schne. V rade sú k dispozícii ďalšie veľkosti a farby. Pokyny k ošetrovaniu: Perte na 40 °C. Nebieľte. Sušte pri nízkej teplote. Nežehlite. Nečistite chemicky. Záruka 3 roky.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:280 g
Výška:50,0 cm
Šírka:50,0 cm
Dĺžka:2,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore