Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI Kúpeľňová predložka Tiffy 60 cm x 90 cm Canari

Č.výr. 4328829

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Kúpeľňové koberčeky a predložky

Popis výrobku

Č.výr. 4328829

Oživte svoju kúpeľňu našími kúpeľňovými predložkami v modernom a štýlovom designe. Kvalitatívne a opticky hodnotný produkt zo stopercentného polyakrylu. Je možné ho prať v práčke na 40 °C, sú vhodné do sušičky a pre podlahové vykurovanie. S protišmykovou vrstvou. Naše kúpeľňové predložky sú vyrobené z kvalitného vlákna, nepoškodzujú sa pri praní v automatickej práčke ani pri sušení v sušičke. Pri praní používajte program šetrného prania a jemný prací prášok. Perte oddelene od ostatnej bielizne (sady perte vždy spoločne, aby sa zamedzilo vzhľadovým odchýlkam). Nepoužívajte aviváž, nežmýkajte a nesušte na ústrednom kúrení. Veľké predložky nechajte prať v práčovni. Kúpeľňové predložky pravidelne vyklepávajte alebo vysávajte, aby sa napriamil vlas. Mierne žmolkovanie je u novej predložky normálne a zmizne po niekoľkých vypraniach. Bavlnené predložky perte pri maximálnej hladine vody (príp. v obliečke na vankúš, aby ste zachytili žmolky). Po vypraní vyčistite bubon a sito práčky.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,03 kg
Výška:90,0 cm
Šírka:60,0 cm
Dĺžka:3,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore