Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Maximus Kúpeľňový regál 20 cm Stylo Duo Sanremo

Č.výr. 1393883

  • Moderný dizajn
  • S 2 regálmi
  • Ponúka dostatok priestoru pre kúpeľňové potreby
  • Na vlastnú montáž
Informácie o výrobku
34,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1393883

Maximus kúpeľňový regál Stylo Duo boduje svojím elegantným vzhľadom, ako aj praktickými prvkami. S dvoma regálmi ponúka dostatok úložného priestoru pre vaše kúpeľňové potreby a kozmetiku. Môže však slúžiť aj ako pekné miesto na dekoráciu. Regál môžete ľubovoľne kombinovať s niektorou skrinkou pod umývadlo z kolekcie Stylo, alebo ho používať aj ako samostatný regál. Okrem toho ho zmontujete obratom ruky. Z troch rôznych farieb si vyberte kúpeľňový regál vhodný k vášmu zariadeniu.

Rozmery (V x Š x H): 53 cm x 20 cm x 45,6 cm

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Polica na stenu
Materiál:Drevotriesková doska
Výška:53 cm
Šírka:20 cm
Hĺbka:45,6 cm
Štýl:Moderný
Séria:Stylo
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:8,0 kg
Výška:53,0 cm
Šírka:20,0 cm
Dĺžka:45,6 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore