Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Fackelmann Spodná skrinka 30,5 cm Milano biela - hrčovitý dub 2 vkladané police

Č.výr. 1350164

  • Moderný dizajn
  • Nemecký výrobok
  • Vysokokvalitné materiály
  • Veľa úložného priestoru na denne používané potreby do kúpeľne
  • Dvierka s tlmenými pántmi
  • Zásuvka s integrovaným systémom Soft-Close
Informácie o výrobku
 
159,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1350164

Jednoduchá elegancia
Výrobky z Fackelmann série kúpeľňového nábytku Milano vnesú do vašej kúpeľne moderný a elegantný dizajn v kombinácii s prírodnými farbami. Tieto výrobky sa stanú high-lightom v každej kúpeľni, a to bez ohľadu na to, či v hosťovskej alebo vo vašej vlastnej kúpeľni. V rámci dekorov si môžete vybrať z troch farebných variantov a upraviť si individuálne svoju kúpeľňu. Zvoľte si domácky hrčovitý dub, klasickú bielu alebo peknú kombináciu hrčovitého duba a bielej. Kovové rukoväti s chrómovým leskom vynikajúco dopĺňajú celkový harmonický obraz. Vďaka bohatej ponuke si svoje kúpeľňové vybavenie môžete doplniť podľa veľkosti kúpeľne.

Vysoká kvalita
Charakteristickými rysmi nábytku sú vysokokvalitné materiály a kvalita. Všetky súčasti nábytku série Milano sa vyrábajú v Nemecku. Korpusy a čelá sú vďaka materiálom odolným proti vlhkosti stabilné a ľahko sa ošetrujú. Hrany majú tesniacu hranu s olemovaním odolným proti vlhkosti z polyuretánu (PU). Dorazové tlmiče zaručujú tiché a mäkké zatváranie dvierok. O rovnako mäkké a nehlučné zatváranie zásuviek sa stará integrovaný systém Soft-Close. Kúpeľňový nábytok na navrhnutý na závesnú montáž. Vďaka pribalenému návodu zvládnete montáž obratom ruky.

Spodná skrinka:
Vďaka zásuvke a dvierkam, za ktorými sa ukrývajú dve vkladané sklenené police, ponúka Fackelmann spodná skrinka Milano veľa miesta na denne potreby do kúpeľne a kozmetiku alebo vaše uteráky. Skrinka môže súčasne slúžiť ako odkladací priestor alebo miesto na dekorácie. Je vynikajúcim doplnkom Fackelmann skrinky s integrovaným umývadlom Milano (nie je súčasťou dodávky). Svoje potreby do kúpeľne tak budete mať vždy poruke vedľa nej. Závesný koncept súčasne pôsobí mimoriadne elegantne a opticky zväčšuje miestnosť.

Vybavenie:
- 1 dvierka
- 1 zásuvka
- 2 vkladané sklenené police
- Držadlá z kovu s chrómovým leskom
- Tesniace hrany/PU olemovanie
- Tlmené pánty
- Systém Soft-Close
- Priečne a zadné diely so strieborno-sivou farbou
- Farba korpusu: hrčovitý dub
- Farba čela: biela
- Rozmery (Š x V x H): 30,5 cm x 83 cm x 32 cm

Systém Soft-Close: Na všetkých zásuvkách je namontovaný systém Soft-Close, ktorý umožňuje jednoduché a nehlučné zatváranie zásuviek.

Dorazové tlmiče: Tiché zatváranie dvierok vďaka dorazovým tlmičom.

Upozornenie na závesnú montáž: Tento kúpeľňový nábytok umožňuje závesnú montáž. Dodáva sa v rozobratom stave a musíte si ho poskladať sami.

Sériový výrobok: Pomocou doplnkových skriniek si vo svojej kúpeľni môžete vytvoriť pozoruhodnú ponuku úložného priestoru.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Stredná skriňa
Prevedenie:Dvere & vyťahovanie
Konštrukcia:Vlastná montáž
Farba prednej časti:Biely vysoký lesk
Farba telesa:Dub
Mäkké zatváranie:S funkciou Softclose
Štýl:Moderný
Séria:Milano
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:13,4 kg
Výška:83,0 cm
Šírka:31,0 cm
Dĺžka:32,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore