Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Fackelmann Vysoká skrinka 30,5 cm Milano biela - hrčovitý dub

Č.výr. 1350198

  • Moderný dizajn
  • Nemecký výrobok
  • Vysokokvalitné materiály
  • Veľa úložného priestoru
  • Dvierka s tlmenými pántmi
  • Zásuvka s integrovaným systémom Soft-Close
Informácie o výrobku
 
269,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1350198

Vynikajúce akcenty a prírodné farby
Výrobky z Fackelmann série kúpeľňového nábytku Milano prinášajú moderné akcenty a prežiaria vašu kúpeľňu prírodnými farbami. V rámci dekorov si môžete vybrať z troch farebných variantov a upraviť si vďaka tomu hosťovskú alebo svoju kúpeľňu plne podľa vašich želaní a predstáv. Zvoľte si domácky hrčovitý dub, klasickú bielu alebo peknú kombináciu hrčovitého duba a bielej. Kovové rukoväti s chrómovým leskom vynikajúco dopĺňajú celkový harmonický obraz. Vďaka bohatej ponuke si svoje kúpeľňové vybavenie môžete doplniť podľa veľkosti kúpeľne.

Vysoká kvalita
Charakteristickými rysmi nábytku sú vysokokvalitné materiály a kvalita. Všetky súčasti nábytku série Milano sa vyrábajú v Nemecku. Stabilné korpusy a čelá sú vyrobené z materiálov odolných proti vlhkosti a ľahko sa ošetrujú. Hrany majú tesniacu hranu s olemovaním odolným proti vlhkosti z polyuretánu (PU) a rovnako prispievajú k pozoruhodnej kvalite nábytku. Dvierka skrinky sú na mäkké dovieranie vybavené tlmenými pántmi. Vďaka tomu je garantované tiché zatváranie dvierok. O mäkké a nehlučné zatváranie zásuviek sa stará integrovaný systém Soft-Close. Kúpeľňový nábytok na navrhnutý na závesnú montáž. Vďaka pribalenému návodu zvládnete montáž obratom ruky.

Vysoká skrinka:
Priestranná Fackelmann vysoká skrinka Milano ponúka veľa úložného priestoru na vaše potreby do kúpeľne alebo kozmetiku, resp. uteráky. Skrinka slúži ako fantastický pomocník na udržanie poriadku a vďaka úzkemu korpusu a závesnej koncepcii zaberie len veľmi málo miesta. Je vynikajúcim doplnkom Fackelmann skrinky s integrovaným umývadlom Milano (nie je súčasťou dodávky).

Vybavenie:
- 2 dvierka
- 1 zásuvka
- 4 vkladané sklenené police
- Držadlá z kovu s chrómovým leskom
- Tesniace hrany/PU olemovanie
- Tlmené pánty
- Systém Soft-Close
- Priečne a zadné diely so strieborno-sivou farbou
- Farba korpusu: hrčovitý dub
- Farba čela: biela
- Rozmery (Š x V x H): 30,5 cm x 165,5 cm x 32 cm

Systém Soft-Close: Na všetkých zásuvkách je namontovaný systém Soft-Close, ktorý umožňuje jednoduché a nehlučné zatváranie zásuviek.

Dorazové tlmiče: Tiché zatváranie dvierok vďaka dorazovým tlmičom.

Upozornenie na závesnú montáž: Tento kúpeľňový nábytok umožňuje závesnú montáž. Dodáva sa v rozobratom stave a musíte si ho poskladať sami.

Sériový výrobok: Pomocou doplnkových skriniek si vo svojej kúpeľni môžete vytvoriť pozoruhodnú ponuku úložného priestoru.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Vysoká skriňa
Prevedenie:Dvere & vyťahovanie
Konštrukcia:Vlastná montáž
Farba prednej časti:Biely vysoký lesk
Farba telesa:Dub
Mäkké zatváranie:S funkciou Softclose
Štýl:Moderný
Séria:Milano
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:27,5 kg
Výška:166,0 cm
Šírka:30,0 cm
Dĺžka:32,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore