Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Scheurich Obal na orchidey 662 priemer 12,8 cm ružový

Č.výr. 5323969

  • Z kvalitnej keramiky
  • Vyznačuje sa udržateľnou a ekologickou výrobou
  • Ideálne vhodné na použitie v interiéri
Informácie o výrobku
 
4,29 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 5323969

Scheurich obal na orchidey 662 dodáva izbovým rastlinám pôsobivý akcent. Štylizovaná reťaz perál zdôrazňuje decentný tvar nádoby a dodáva jej hravý dizajn. Obaly na orchidey sú konštruované tak, že sa kvetináče zavesia do ideálnej výšky a citlivé korene tejto exotickej krásky tak nie sú vo vode. Okrem toho sú tieto kvalitné obaly absolútne vodotesné a tvarovo prispôsobené pre bežné kvetináče. Made in Germany.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Kvetináče na rastliny
Farba:Svetloružová/ružová
Povrch:Lesklý
Funkcia zavlažovania:Nie
Materiál:Keramika
Tvar:Iné
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:510 g
Výška:14,1 cm
Šírka:12,8 cm
Dĺžka:12,8 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore