Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Deroma Kvetináč Standard priemer 36 cm terakota

Č.výr. 5317151

  • Z klasickej terakoty
  • Vyznačuje sa odolnosťou proti zime
  • S otvorom na dne proti hromadeniu vlhkosti
  • Ideálny do exteriéru
Informácie o výrobku
15,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

9 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5317151

Deroma kvetináč štandard je klasický kvetináč a ideálne sa hodí pre vaše rastliny. Získa si vás rýdzim a čistým dizajnom.

Aby mrazuvzdorné terakotové kvetináče zvládli zimu, musia byť na ňu pripravené. To znamená, že pred zimou odstránite misku a terakotový kvetináč postavíte na nožičky, aby sa zabezpečilo, že dažďová voda/voda z roztopeného snehu môžu odtekať a nezamrznú. Ak voda zamrzne, substrát sa zväčší a hlinený kvetináč sa roztrhne.

Pri vysádzaní do terakotového kvetináča je potrebné položiť na otvor vrstvu hlinených črepov alebo keramzitu. Zabezpečia, že sa otvor neupchá substrátom a v zime zaručí spoľahlivé odtekanie dažďovej vody/vody z roztopeného snehu. Na jar/v lete zabezpečuje vrstva keramzitu alebo hlinených črepov dobrú cirkuláciu vzduchu v kvetináči, čo koniec koncov prospieva koreňom rastliny.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Kvetináče
Farba:Hnedý
Povrch:Matný
Materiál:Terakotový
Tvar:Okrúhly
Funkcia zavlažovania:Nie
Odolnosť voči UV:Áno
Odolnosť proti poveternostným vplyvom:Áno
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:5,2 kg
Výška:30,1 cm
Šírka:35,7 cm
Dĺžka:35,7 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore