Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Elho Kvetináč na zemiaky Green Basics priemer 33 cm žiarivo čierna

Č.výr. 1664234

  • Z plastu, ktorý sa jednoducho udržiava
  • Vyznačuje sa odolnosťou voči UV žiareniu a mrazu
  • Do interiéru aj exteriéru
Informácie o výrobku
12,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

9 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1664234

Elho kvetináč na zemiaky Green Basics upúta pozornosť svojím priemyselným dizajnom. Je vyrobený z recyklovaného plastu a má UV filter, ktorý zabezpečuje, že farba kvetináča nevybledne, ani keď ho postavíte na slnko. Kvetináč má nízku hmotnosť a odolá nárazom, keď ho nedopatrením prevrátite.

Kvetináč pozostáva z vnútorného a vonkajšieho kvetináča. Ak sú vaše zemiaky dostatočne veľké, môžete ich jednoducho pozbierať tak, že vyberiete vnútorný kvetináč. Kvetináč okrem toho zabezpečí, že sa do vašej záhradnej zeminy nedostane pleseň ani choroby a vy budete môcť každý rok zasadiť zemiaky.

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore